Ons team

Bij ForYou Media werken vele specialisten die continu op zoek zijn naar de mooiste verhalen binnen jouw branche. Graag delen ze hun kennis via onze blog, social media en via de nieuwsbrief.

Jouw team van specialisten

Paul Carabain

Directeur

050-7600802
p.carabain@foryoumedia.nl


Mariëlle Bouma

Senior accountmanager media

050-7600807
m.bouma@foryoumedia.nl

Janna Stavast

Accountmanager ForYou Magazine

050-7600804
j.stavast@foryoumedia.nl


Sharif Sharafeddine

Commercieel manager

06-86800180
sharif@foryoumedia.nl

Raymond Wijnstra

Senior accountmanager media

06-86828242
r.wijnstra@foryoumedia.nl


Gerben Land

Operationeel manager

050-7600813
g.land@foryoumedia.nl


Monique Bons

Hoofdredacteur ForYou Magazine

050-7600815
m.bons@foryoumedia.nl

Leoni Helsdingen

Grafisch vormgever

050-7600889
l.helsdingen@foryoumedia.nl


Roelant van de Riet

Eindredacteur

050-7600810
redactie@foryoumedia.nl

Harmen Klaassens

Manager vormgeving en redactie

050-7600806
h.klaassens@foryoumedia.nl


Lian Pilon

Grafisch vormgever

050-7600912
l.pilon@foryoumedia.nl


Aurora Barelds-Hiemstra

Contentspecialist online

050-7600882
a.hiemstra@foryoumedia.nl


Moniek Uijtdehaage

Accountmanager ForYou Magazine

050-7600886
m.uijtdehaage@foryoumedia.nl


Kelly Lentz

Redacteur

050-7600805
k.lentz@foryoumedia.nl


Yasmin Jager

Assistent operationeel manager

050-7600883
y.jager@foryoumedia.nl


Meinte Dirksen

Redacteur

050-7600914
m.dirksen@foryoumedia.nl


Amarenske Klatter

Redacteur

050-7600817
a.klatter@foryoumedia.nl


Daan Bazuin

Stagiair Online Marketing

050-7600800
d.bazuin@foryoumedia.nl


Sabine Postma

Online Marketeer

050-7600211
s.postma@foryoumedia.nl

Brochure aanvragen!

Vraag onze gratis brochure aan en ontdek de mogelijkheden voor jouw bedrijf.