Met welke vraag kwam Kapsalon Primeur binnen?

Een eigen magazine uitge­ven: leuk! Zo dacht het team van Kapsa­lon Primeur er ook over. De kapsa­lon was op zoek naar een partner die hier minstens zo enthou­si­ast over was, een partner die hun stijl en identi­teit echt begreep én kon doorver­ta­len naar een gedrukt magazine. Een beetje stoer, een beetje speels en toegan­ke­lijk, net als de salon. De partner voor het magazine vonden ze in ForYou Media. Toen het magazine eenmaal van de pers rolde, stopten we niet, maar vroegen we juist: ‘Goed, en wat nu?’


Wat was vervolgens het advies voor een logische marketingstrategie?

De samen­wer­king werd voort­ge­zet, ditmaal met de creatie van blogar­ti­ke­len en social media campag­nes. De blogs werden makke­lijk gevuld met handige tips, boeiende inter­views met medewer­kers en de laatste trends. Persoon­lijk, inhou­de­lijk content­rijk en innova­tief. In de socials lag de kracht in het benadruk­ken van diensten die Kapsa­lon Primeur graag wilde benadruk­ken. Bijvoor­beeld het knippen van gezin­nen, en de barber.

Wat zijn de resultaten van deze aanpak?

Hoewel de socials en blogar­ti­ke­len nog geen jaar lopen, zijn er al mooie resul­ta­ten bereikt. De blogpa­gina van de kapsa­lon wordt maande­lijks aange­vuld met boeiende en verma­kende blogs. Samen met de socials werken we aan steeds een beetje meer naams­be­kend­heid en bewust­heid van de diensten van Kapsa­lon Primeur. We zitten op de juiste weg!

Kapsalon Primeur

En wat is jóúw vraag?

En wat is jóúw vraag?