ONS TEAM

Bij ForYou Media werken vele specialisten die continu op zoek zijn naar de mooiste verhalen binnen jouw branche. Graag delen ze hun kennis via onze blog, social media en via de nieuwsbrief.

Jouw team van specialisten

Paul Carabain

Directeur

050-7600802
p.carabain@foryoumedia.nl


Mariëlle Bouma

Senior accountmanager media

050-7600807
m.bouma@foryoumedia.nl

Janna Stavast

Accountmanager ForYou Magazine

050-7600804
j.stavast@foryoumedia.nl


Sharif Sharafeddine

Commercieel manager

06-86800180
sharif@foryoumedia.nl

Raymond Wijnstra

Senior accountmanager media

06-86828242
r.wijnstra@foryoumedia.nl


Gerben Land

Operationeel manager

050-7600813
g.land@foryoumedia.nl


Monique Bons

Hoofdredacteur ForYou Magazine

050-7600815
m.bons@foryoumedia.nl

Leoni Helsdingen

Grafisch vormgever

050-7600889
l.helsdingen@foryoumedia.nl


Joran Wind

Accountmanager ForYou Magazine

050-7600814
j.wind@foryoumedia.nl


Roelant van de Riet

Eindredacteur

050-7600810
redactie@foryoumedia.nl

Harmen Klaassens

Manager vormgeving en redactie

050-7600806
h.klaassens@foryoumedia.nl


Lian Pilon

Grafisch vormgever

050-7600912
l.pilon@foryoumedia.nl


Aurora Barelds-Hiemstra

Contentspecialist online

050-7600882
a.hiemstra@foryoumedia.nl


Moniek Uijtdehaage

Accountmanager ForYou Magazine

050-7600886
m.uijtdehaage@foryoumedia.nl


Kelly Lentz

Redacteur

050-7600805
k.lentz@foryoumedia.nl


Yasmin Jager

Assistent operationeel manager

050-7600883
y.jager@foryoumedia.nl


Meinte Dirksen

Redacteur

050-7600914
m.dirksen@foryoumedia.nl


Amarenske Klatter

Redacteur

050-7600817
a.klatter@foryoumedia.nl


Word jij onze nieuwe collega?


Word jij onze nieuwe collega?

Inspiratie

Wil jij als ondernemer overleven… of floreren?

Tegenvallers? Moeite met het creeëren van een klantenkring? Zo zorg je ervoor dat je naast overleven ook daadwerkelijk kunt floreren.

Meer informatie

Wat doet marketing met je brein?

Als je dit artikel overslaat, mis je een gouden tip om jouw bedrijf te laten groeien. Kijk hier!

Meer informatie

Moet ik mijn marketing zelf doen, of uitbesteden?

Facebook biedt talloze manieren om met advertenties nieuwe klanten te bereiken. Zoveel dat het kan voelen als een donkere jungle waar je liever niet in trekt. ForYou Media is jouw gids in deze campagnejungle. Kom mee op ontdekkingstocht!

Meer informatie

Zo schrijf je aansprekende en vindbare blogs voor je website

Hoe schrijf je een blogartikel dat mensen willen lezen? Hoe zorg je ervoor dat mensen het kunnen vinden? ForYou Media opent voor jou de trukendoos.

Meer informatie

Zo leid je klanten naar ‘bedankt voor je aankoop’ toe

Een van de manieren om je bedrijf te laten groeien, is met het ontwikkelen van een goede marketingfunnel. Hoe maak je een funnel voor jouw bedrijf?

Meer informatie

Hoe bouw ik mijn klantenkring op?

Hoe breng je jouw product onder de aandacht van jouw doelgroep? Tijd om je klantenkring te vergroten. ForYou Media helpt je dit te bereiken.

Meer informatie

Wat de nieuwe iOS 14-update betekent voor jouw campagne

De nieuwe iOS 14-update geeft je nieuwe privacy-opties, maar brengt ook gevolgen voor internetmarketing met zich mee. Wat betekent de update voor jou? Lees het hier.

Meer informatie

Gebruik de kracht van verhalen om je bereik te vergroten

De verhalen die ons het meest na aan het hart gaan, vertellen over menselijke ervaringen, emoties en gebeurtenissen.

Meer informatie

De onderwerpen om dit voorjaar over te bloggen

Speelt het knipperendecursor-syndroom op en heb je geen idee waar je een blog over moet schrijven?

Meer informatie